Patriotyczne koszulki reklamowe z nadrukiem Warszawa

40 sobota, Październik 15th, 2016

Zagęszczanie włosów

Zagęszczanie włosów
1 vote, 4.00 avg. rating (77% score)

depilacja-laserowa-lodz-5Panie, które pozbawione są mocnych, grubych i gęstych włosów mogą się pokusić o ich zagęszczenie u fryzjera. Taki zabieg polega na doczepianiu do naturalnego, cienkiego pasemka włosów około jednego centymetra od skóry głowy. Pasemko przykleja się hipoalergicznym woskiem (złączenie jest prawie niewidoczne). Doczepia się takich pasemek od kilku do kilkunastu i pozostają one na głowie około trzech- czterech miesięcy, (gdy własne włosy urosną); wtedy zdejmuje się doczepione pasemka i zabieg można powtórzyć. Fryzjer po zabiegu zaopatrzy swoją klientkę w specjalne preparaty do pielęgnacji i udzieli instrukcji jak postępować z takimi włosami.
Innym wyjściem z takiej sytuacji jest przypinanie specjalnych pasemek ze sztucznych włosów. Takie pasemka przypina się specjalnym klipsem do własnych włosów od dołu, aby naturalne włosy przykryły miejsce przypięcia.
W ten sposób nie tylko zagęszcza się, ale także wydłuża włosy.
Także odpowiednio ufarbowane włosy sprawiają wrażenie gęstszych. Zrobienie odpowiednich pasemek, czy ufarbowanie nowoczesną farbą, która oparta jest na grze światłem daje zadowalające efekty.

Polecamy także:

About 

Related Articles

Tagi: kubota l3200 cena, drążenie foremników, docieplenie granulatem Radom, Szamba Betonowe Lesko, kostka fakturowana producent, ra nails lakier hybrydowy, Fotoprzekaźnik przeciwsobny Sick, pantomograf Gliwice, kompleksowe usługi ślusarskie kraków, endoskop laryngologiczny sinutronic, trioxygen 5