Patriotyczne koszulki reklamowe z nadrukiem Warszawa

54 poniedziałek, Sierpień 29th, 2016

Wiązanie krawata

Wiązanie krawata
1 vote, 4.00 avg. rating (77% score)

Wiązanie krawata (1)Niezwykle elegancki mężczyzna czasami zakłada krawat, umiejętność wiązania krawata nie powinna być mu obca. Jednak uważa się, że jest wiele sposobów wiązania krawata i że wiązanie krawata to rodzaj sztuki.

Obok podstawowego, prostego węzła, proponuje się węzły w stylu kent, orientalnym, Kelvin czy Onassis.
Rodzaj węzła zależy od okazji, na którą się wybieramy lub od rodzaju materiału, z którego uszyta jest koszula. Niektóre z tych węzłów są przykładem propozycji dla ekscentrycznych milionerów lub na bardzo huczny i elegancki bal. Na przykład węzeł Onassis, który wynalazł Arystoteles Onassis jest właśnie takim węzłem.
Onassis, zwykły węzeł przerobił w ten sposób, że nie zaciągał szeroki koniec krawata, a wsuwał go do środka węzła. Taki krawat nie powinien być uszyty z grubego materiału.
Czasami zdarza się, że kobiety przychodzą do pracy w krawacie i wtedy przy kobiecych ubiorach ten rodzaj wiązania krawata jest jak najbardziej
dopuszczalny. Kobiety również noszą krawaty i dla nich umiejętność wiązania krawata nie powinna być obca.

Polecamy także:

About 

Related Articles

Tagi: bcaa katowice sklep, elwix torba, plisy Oświęcim, armatura łazienkowa Apavisa, lpk110, Usuwanie owłosienia żary, szkiełkowanie kraków, Aquaclear przydomowe oczyszczalnie ścieków, mezoterapia vivaderm, highlightersmink, pantomograf Gliwice