Patriotyczne koszulki reklamowe z nadrukiem Warszawa

52 piątek, Listopad 18th, 2016

Tampony czy Podpaski

Tampony czy Podpaski
1 vote, 4.00 avg. rating (77% score)

tampony-czy-podpaski-2Tampony czy podpaski?

Wybór pomiędzy tamponami, a podpaskami dla kobiet w trakcie menstruacji to bardzo często dyskutowana w internecie kwestia. Zazwyczaj poruszana jest przez młode kobiety, które dopiero zaczną miesiączkować, ale też przez kobiety, które używały tylko podpasek, a chciałaby wypróbować tamponów. Podpaski są bowiem zdecydowanie częściej używane.
Kwestia, czy wybrać tampony czy podpaski, zależy głównie od preferencji kobiet. Wiele pań nie może się przekonać do założenia tamponu i czują się bardziej komfortowo z podpaską. Z kolei tampony są bardziej dyskretne i polecane aktywnym fizycznie kobietom z racji tego, że podpaska z jednej strony jest widoczna, a z drugiej może się przesunąć i spowodować zabrudzenie bielizny.
Tampony są niepolecane kobietom o bardzo obfitej miesiączce oraz kobietom ze skłonnościami do infekcji pochwy, ponieważ blokują ujście płynów, co może skutkować właśnie infekcjami. Ponadto, tampony należy też dobrać pod względem stopnia chłonności. Minusem podpasek jest z kolei to, że mogą powodować podrażnienia skóry w okolicach pochwy. Generalnie, należy dobrać taki środek higieniczny, jaki sprawdzi się w indywidualnym przypadku.

Polecamy także:

About 

Related Articles

Tagi: etykiety inspekcyjne z datą, tanie taxi legnica, Szamba Betonowe Piaseczno, rozstępy biceps, vetrex-v90-alphaline, ra nails lakier hybrydowy, Szamba Betonowe Brzozów, Drepo zadaszenia tarasów, onlynails cennik, zerwany triceps, fluorokrzemian glinu