Patriotyczne koszulki reklamowe z nadrukiem Warszawa

72 sobota, Październik 15th, 2016

Cera 50 plus

Cera 50 plus
1 vote, 4.00 avg. rating (77% score)

moda (4)Panie w tym wieku zwykle mają już ślady zmęczenia na twarzy, nie zawsze ładny koloryt cery i oczywiście pojawiające się zmarszczki i już niezbyt idealny owal twarzy. O cerę trzeba dbać w każdym wieku, ale panie po pięćdziesiątce muszą dbać o swoją w sposób szczególny (oczywiście, jeśli nie chcą się tak łatwo poddać upływającemu czasowi i jego śladom na twarzy).
Na pewno warto korzystać z ujędrniających maseczek 2 ? 3 razy w tygodniu, gdyż jest to bardzo skuteczny sposób na powstrzymanie albo, chociaż odwleczenie w czasie starzenia się skóry. Maseczki takie mają w swoim składzie kwas hialuronowy oraz ekstrakty i olejki roślinne, które poprawiają krążenie krwi w skórze, dzięki czemu cera jest zaróżowiona, co sprawia, że wygląda na zdrowsza i młodszą. Poza tym takie maseczki mają właściwości wygładzające zmarszczki, poprawiające owal twarzy i uelastyczniające skórę. Taką maseczkę nakłada Siena twarz na około 15 minut (omijając okolice oczu) a następnie spłukuje letnią wodą. Efekt widoczny natychmiast?

Polecamy także:

About 

Related Articles

Tagi: kinesiotaping bielsko biała, szycie firan kędzierzyn, trioxygen 5, etykiety inspekcyjne na zamówienie, Fotoprzekaźnik przeciwsobny, Tynk mozaikowy Lakma, endoskop laryngologiczny sinutronic, orienteering miejski na imprezę integracyjną, mezoterapia vivaderm, plisy Oświęcim, glutamina katowice